Image Image Image Image Image Image Image Image Image

הכוונה רוחנית – פגישת ייעוץ

להכניס שמחה, אהבה ומשמעות לחייך

 ייעוץ רוחני

ייעוץ רוחני

לכולנו יש את המקום הזה שבו אנחנו מרגישים חוסר וודאות או גישוש בערפל. אנחנו רוצים לשנות, לראות משהו אחר קורה בחיים שלנו. משהו שיעזור לנו להוריד את הלחץ, המתח, את הרצון להיות תמיד בשליטה.

 • אולי אנחנו במערכת יחסים שקשה לנו להתמודד בה: עם בן או בת זוג, חברה או חבר טובים…קנאה, חוסר ערך, אכזבה מהדרך שבה ניהלנו תחומים בחיים שלנו ומאנשים שאנחנו מרגישים שפגעו בנו ולא העריכו אותנו מספיק.
 • אולי אנחנו לא מצליחים להגשים את עצמנו בעבודה במשרד, או בעסק שלנו…ואנחנו נמצאים בעבודה ששואבת מאתנו את כל הכוחות לעשות 5 דקות של מדיטציה בבוקר.
 • אולי מישהו מנסה לעצור אותנו מלהתקדם ואנחנו נותנים לפחד שלו לעצור אותנו. אולי קשה לנו להתמודד עם ביקורת, אכילה רגשית, או קנאה באנשים אחרים שמצליחים במה שאנחנו הכי הכי רוצים.
 • אולי חווינו אבדן ויש לנו חור ענקי בלב ואי ידיעה איך להמשיך הלאה בחיים למרות שכולם אומרים לנו את זה?

משהו באנרגיה שלנו יכול להשתנות ואנחנו יכולים להפסיק לשפוט את עצמינו, ולתת לכוח גדול מאיתנו להוביל אותנו בדרך.  אבל יותר מכל, אנחנו יכולים לוותר על הצורך לסבול. אין צורך בכך, וההדרכה הפנימית שלנו תמיד מדרבנת אותנו לשמוע את הקול הפנימי שיעזור לנו להסיר את המכשולים האלה, המכשולים שמונעים מאיתנו לראות, להרגיש, לחוות את מי שאנחנו באמת.

מה זה תקשור עבורי?

מה זה תקשור עבורי?

עם אילו כלים יוצאים מפגישה אישית? כלים לביטחון במערכות יחסים, התמודדות עם כאב, חוסר בטחון וערך עצמי וויתור על הצורך באישורים. 

מכירים את ההרגשה שהחיים זורמים לכיוון טוב, יש תקווה, הכל מסתדר? עד שמשהו מוריד לנו את האנרגיה. אם אתם חיים במקום הזה שנקרא, "כדור הארץ", בכל יום אתם בטח סערות רגשיות שאולי נראות לכם כמו קושי או עונש. אבל האמת היא שמדובר בסערות שגורמות לכם להתחבר למהות האמתית שלכם.

מסע החיים המהיר והלוחץ שלנו הרבה פעמים גורם לנו להרגיש מנותקים, אבודים או לא בטוחים. אנחנו יודעים שמגיע לנו יותר אהבה, שפע, והערכה אך אנחנו מרגישים הרבה פעמים שאין לנו שליטה על החיים שלנו ושהיקום לא תמיד הוגן.

הרבה פעמים השיח הפנימי שלנו נשמע כמו:

"די נמאס לי כבר לגמרי, אני רוצה לדעת למה זה קורה לי, למה דווקא לי? למה לכולם יש מערכות יחסים מוצלחות ולי לא? "למה היא נראית מאושרת ואני לא"? "למה הם תמיד מצליחים להוריד לי את האנרגיות למטה"? "למה דברים פשוט לא עובדים לי"?

פגישה אישית עוזרת לכם להיזכר במהות האמתית שלכם.

יש לכם ניצוץ פנימי שמחכה לכם מתוך הסערה. הניצוץ הזה נקרא ההדרכה הפנימית שלכם. ההדרכה היא הקול הפנימי האוהב שלכם והיא תמיד נמצאת שם עבורכם ותמיד דואגת להוביל אתכם לחוות את המציאות בדרך חדשה, שתגרום לכם להביט על כל מצב בחייכם (גם הקשה ביותר) מנקודת מבט "אחרת".

ההדרכה שלנו עוזרת לנו לחזור לעצמינו, או יותר נכון להחזיר את עצמנו לעצמנו.

איך?

היא מכוונת אותנו מבפנים.

קרה לכם פעם שידעתם שיש ספר שאתם רוצים לקרוא? ששמעתם שיר ברדיו שדיבר בדיוק למה שאתם מרגישים? שידעתם שאתם חייבים ללכת להרצאה או הופעה מסוימת ושם שמעתם ראיתם או שמעתם משהו שהוביל אתכם לצעד הבא? זאת ההדרכה שלכם, שכיוונה את המסר אליכם. איך שמעתם אותו? בחרתם להקשיב.

הנה כמה המלצות שקיבלתי מלקוחות שהיו בפגישה אישית:

לא הפסקתי לבכות מההתחלה ועד הסוף. כל כך נגעת בי. כל כך עמוק וחד. אבל במובן הטוב.

נילי ווצ'ינה

המלצה 1

 

המלצה 2

הכוונה רוחנית

גם אני הייתי שם…

אני גם הייתי שם פעם. במקום שבו הנסיבות החיצוניות סחפו אותי איתן לסערות רגשיות, כעס, אכזבה, אי מימוש עצמי. גם היום יש לי שיעורים כמו שיש לכל אחד, אבל היום, אני מצליחה לחזור הרבה יותר מהר לאיזון פנימי. כל מי שמכיר אותי ואת הסיפור האישי שלי, יודע שהנסיבות היו נראות קשות כל כך, שכאילו לא הייתה ברירה אלא לחיות בייאוש, אבל בחירה אחת באהבה, מובילה לעוד בחירה, ולעוד צעד, עד שאני מסתכלת אחורה, ורואה את כל השינוי המדהים שנוצר בחיי, רק מבחירה אחת לבקש עזרה.

אני מזמינה אותך היום לחזק את הקשר שלך עם ההדרכה הפנימית שלך. בפגישה איתי, תקבלו הכוונה וכלים פרקטיים להסרת המכשולים שמפריעים לכם להתחבר לשלווה הפנימית שלכם, ותתחילו ליצור מציאות בגישה חדשה, בשמחה, צמיחה, השראה ובטחון להתמודד רגשית עם השיעורים הרוחניים בחייכם.

המטרה של הפגישה היא לתת לך מוטיבציה לקום בבוקר בכל יום עם ידיעה של הזהות האמיתית שלך, הכוונה כשהכול נראה תקוע או אבוד. כי גם אם אתם מנסים ליצור משהו חדש בחייכם ואתם מרגישים שמשהו תקוע, זה פשוט שיקוף של משהו פנימי שעדיין מרגיש חוסר בטחון, פגיעות ופחד. לדוגמא, הדרמות בחיים שלכם שמורידות לכם את כל האנרגיה למטה.

 • אני אדריך אתכם לנטרל את הפער בין המקום שבו אתם נמצאים עכשיו לבין המקום שאתם רוצים להיות בו.
 • אני אדריך אותך להאיר בפנס על המצב הנוכחי
 • על ידי שיחה ושחרור הרגשות, נגיע לתובנות העמוקות ותוכלו להיעזר בהדרכה הפנימית שלכם כבר מיד לאחר הפגישה.

 

מה נותנת לך הכוונה רוחנית?

 • תשובות אותנטיות וכנות מהנשמה שלך הנוגעות לכל מה שנראה כמו קושי בחיים שלך.
 • פיתוח קשר עם המורה הפנימי שלך, שיודע כל מה שחווית ומפרש את הסיפור של האגו, (המחשבה שאנחנו נפרדים מאלוהים ומהמהות האמתית שלנו), בדרך חדשה.
 • חכמה פנימית שכבר נמצאת בתוכנו שיודעת כיצד להוביל את עצמנו לנתיב הגבוה של חיינו. בטחון במערכות יחסים, ריפוי של דימוי גוף, ריפוי של הצורך באישורים, ריפוי של הצורך באהבה ובמערכות יחסים תלותיות.
 • נקודת מבט שעוזרת לנו לראות כל קושי ואתגר שאנחנו חווים בכל הרבדים בחיינו ממקום גבוה ומבין יותר.
 • שלווה פנימית, פתרון קונפליקטים וסכסוכים פנימיים שמגיעים מהאגו שמנסה ליצור חיים מורכבים ומסובכים. ביטחון במי שאנחנו וידיעה שאנו הרבה מעבר למה שאנחנו רואים במראה.
 • תהליך של סגירת מעגלים עם אנשים יקרים לנו שלא נמצאים יותר בגוף פיזי

 

 

איך אדע אם זה מתאים לי?

אם נתקלתם בשנה האחרונה במצב שבו הרגשתם חוסר אונים, עייפות, אכזבה, חוסר וודאות, מנותקים מעצמכם…

אתם יודעים שיש דפוס שמגביל אתכם ואתם  רוצים לשנות אותו, אבל אתם מרגישים מבולבלים לגביו ומגיעים למבוי סתום.

חשוב לכם מאוד, לא להישאר במקום של הקרבן, אבל כעסים ואכזבות, גורמים לכם לחזור לנקודת ההתחלה שוב ושוב.

התובנות שמקבלים בהכוונה רוחנית מגיעות על ידי הקשבה עמוקה למה שקורה בתוכנו, והיכולת לראות דברים שאנחנו לא שמים לב אליהם ביום יום ואיך הם קשורים למצב שאנחנו מרגישים בו תקועים וכבולים.

איזה שאלות אפשר לשאול בפגישה אישית?

השאלות שאני עובדת איתם במהלך המפגש, תמיד קשורות אלינו ולצד שלנו. אנחנו לא מאשימים אנשים אחרים בצרות שלנו, אלא לוקחים אחריות על הצד שלנו. זה האני המאמין שלי, והוא הוביל אותי בדיוק למקום שרציתי להיות בו. 

השאלות האלה, יחסכו לך המון זמן בהתמודדות עם מצבים מורכבים וקשים:

 • מהו החלק שלי במה שאני חווה, או חוויתי בנושא _______ (לדוגמא: הזוגיות שלי, העבודה שלי, דימוי הגוף שלי) מה השיעור הזה בא ללמד אותי על עצמי?
 • מה עליי לעשות כדי לחוות את השיעור הזה בדרך הגבוהה ביותר שתוביל אותי לצמיחה ושגשוג?
 • למה תמיד כשאני מדברת עם ________ אני מרגישה את הצורך להתקיף / לשתוק / להתגונן?

התשובות תמיד יובילו את האדם להתבוננות פנימית – לאותו מקום שממנו נוצרת מציאות, ולשינוי תפיסה גם של כל מצב קשה וגם של איך האדם רואה את עצמו.

לאותו מקום שממנו קורים ניסים.

ולמה אני מתכוונת בניסים?

נס = שינוי בתפישה מפחד לאהבה.

כל דבר שראינו אותו כשלילי, ניתן לבקש מההדרכה הפנימית שלנו לקחת מאיתנו את הראיה השלילית ולהתחיל בצעדים קטנים, לראות את החיובי.

אתם מתחילים לראות את עצמכם כהוויה שלמה ומרפאים שנאה עצמית, מחשבות שליליות, תקיעות בכל תחומי החיים:

 • להגשים את עצמך בקריירה ולא להתפשר על האושר שלך
 • זוגיות שמבוססת על נזקקות רגשית ואישורים מבחוץ
 • מציאת זוגיות והאמונות שמגבילות אותך
 • התמודדות עם משברים וחשיבה קורבנית
 • חוסר בטחון עצמי ואי שביעות רצון מחייך
 • הצורך באישורים ואהבה מבחוץ
 • תלות במערכות יחסים וחבילות רעל רגשיות
 • אכילה רגשית ודימוי גוף
 • כעסים והתנגדויות לאנשים מסוימים או מצבים בחיינו

 

 

נילי ווצ'ינה

הנושאים שנעבוד עליהם הם:

 • מי אני באמת, מה אני רוצה באמת, באילו דרכים אני לא אוהב את עצמי?
 • באילו דרכים אני שם לעצמי רגליים או באילו דרכים אני מענישה את עצמי?
 • באילו דרכים אני מושכת אליי את אותו סוג של אנשים ומצבים פעם אחר פעם?
 • מה אני אמור ללמוד מכל המצב הזה? כי כל עוד תהיה בתוכי התנגדות או חוסר קבלה, המצב הזה יישאר ויחזור על עצמו שוב ושוב בתחפושות שונות.

כל פגישה כוללת:

 • שיחה רגשית עמוקה
 • תובנות ומסרים מעצימים
 • כלים לעבודה פנימית שימשיכו ללוות אותך כבר מיד לאחר המפגש
 • פתיחה בקלפי אושו זן לחיזוק וראיית המסר באופן פיזי יותר

המלצות נוספות מלקוחות על פגישת הכוונה רוחנית: בעמוד ההמלצות

 שאלות ותשובות נפוצות

ש: מהו אורך המפגש?
ת: אורך המפגש הוא 60 דקות. 
ש: מה ההשקעה שלך בפגישת הכוונה רוחנית? 
ת: עלות פגישת ייעוץ היא 400 ש"ח
ש: היכן מתקיימים המפגשים? 
ת: המפגשים מתקיימים בקליניקה בתל אביב / דרך הטלפון / דרך וידאו (האופציה שהכי נוחה לך)

איך קובעים פגישה?

מתקשרים ל- 0544-801292

 

הרעיון של ליווי אישי הוא לא לגרום לך לחזור חזרה שוב ושוב אלא לתת לך את הכלים לעשות עבודה עצמית עם ההדרכה הפנימית שלך, אין דבר שמשמח אותי בעולם יותר מלראות את האנשים שאני מלווה פורשים כנפיים ומאירים את העולם.

אם מרגיש לך שאני המדריכה הנכונה עבורך ויש לך שאלה על הפגישה יחד איתי,  אפשר לשלוח לי בשמחה את השאלה שלך ל contact@nilly.co.il

בשורת הנושא כותבים: ליווי רוחני (פגישה אישית)

באהבה גדולה,

נילי