Image Image Image Image Image Image Image Image Image

טיפול להקשבה וריפוי הילד הפנימי

innerchildtherapyheader

האם פצעים מהילדות עוצרים אתכם מלהצליח להגשים את המטרות הכי חשובות שלכם?

מה אם הייתה לך את האפשרות לשחרר אותם ולתת להם ללכת?

פעם, כשהיינו ילדים, הייתה בנו רוח שאוהבת לצחוק, לחקור, לאהוב ולקבל אהבה.

אבל אז, משהו בדרך קרה, כל אחד מאתנו חווה קושי כזה או אחר, דחייה, חוסר קבלה, טראומות, הורים שהתגרשו או אדם אהוב שאיבדנו. אבל מאותו רגע השמחה של הילד הפנימי שלנו התחילה לדעוך.

ואנחנו לא הבנו איך החיים שלנו פתאום השתנו, ועד היום כשאנחנו מנסים להתקדם, אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים לדחוף קדימה, לצעוק או אפילו לשבת בשקט ולחכות שמישהו יעשה את הדברים עבורנו.

כשבסך הכול מתחת לכל הרצונות האלה מסתתר הרצון שיאהבו אותנו ויאשרו אותנו.

יש לנו הרבה רגעים של שמחה, אבל עדיין החיים שלנו הם כמו יו יו, פעם אחת אנחנו מרגישים שאנחנו הכי מחוברים לעצמנו, ואז משהו קורה, משהו שנוגע לנו שוב בנקודה הרגישה, ועולה מתוכנו שוב כעס.

כעס על אדם מסוים, כעס על עצמנו, או עצב בלתי מוסבר.

אבל היום, אנחנו כבר נמצאים במקום שאנחנו יכולים לעורר את השמחה של הילד הפנימי מחדש.

בתוך כל אחד מאתנו עדיין קיים הילד הזה : ילד פנימי שמשתוקק לצחוק מהלב, לנוע בחופשיות, להרגיש אהבה וליצור דברים חדשים ללא עכבות…

אך מחסומים פנימיים ורגשות שליליים מונעים מהילד הפנימי לבטא את מה שהוא רוצה באמת, ולכן אנחנו מרגישים שקשה לנו לבטא את מה שאנחנו מרגישים, כיוון שאנחנו חוששים שמישהו יבקר אותנו, חוששים שנטעה וניכשל, חוששים שננטש ונשאר לבד, או שמישהו יגרום לנו להרגיש בושה בלתי מוסברת.

טיפול לריפוי הילד הפנימי, הוא תהליך של  טרנספורמציה שמשחרר פצעים מהילדות ומאפשר לכם לחוות יותר שמחה, אנרגיה חיובית, משמעות ועוצמה.

איך אפשר לדעת אם הילד הפנימי שלי זקוק לריפוי?

  • הרגשתם שלא משנה מה תעשו, אתם לא מספיק טובים, לא אוהבים אתכם, אין לכם מספיק תמיכה, ויש לכם תחושת אשמה חזקה על דברים שקרו בחיים שלכם.
  • כשאתם מנסים ליצור  יחסים אוהבים, בתוך תוככם אתם מצפים שהאדם השני יאכזב אתכם או יודעים שהוא לא יתייחס אליכם כמו שאתם רוצים באמת.
  • אתם יודעים שאתם סוחבים פצעים מהילדות, אבל לא תמיד יודעים איך לשחרר אותם.
  • איך לשחרר כעסים על  התעללות, מוות של אדם קרוב, הורים שהתגרשו וטראומות?
  • תמיד רציתם שמישהו יקשיב למה שאתם באמת מרגישים ואף פעם לא הרגשתם שמישהו פשוט ישב והקשיב לכם, או הבין מה אתם עוברים.
  • אתם מרגישים הרבה פעמים חסרי כוח להתמודד עם אתגרים ומצפים לעיתים שמישהו אחר יתקן את החיים שלכם, יחליט את ההחלטות הכי טובות עבורכם וירים את מצב הרוח שלכם.
  • אתם פוחדים להישאר לבד, להינטש  והזוגיות שלכם או היחסים שלכם עם החברים הזוגיים או מבוססים על נזקקות.
  • אתם מרגישים רגשות באופן לא צפוי, מתחילים לבכות פתאום ללא סיבה, ומרגישים חוסר בטחון עצמי עמוק בתוככם.
  • לפעמים אתם מרגישים כאב כשמישהו מנסה לדבר אתכם על דברים שקרו, ואז אתם מגיבים בילדותיות ובתוככם מרגישים רע עם זה.

קו הפרדה כוכבים

ריפוי הילד הפנימי שלנו, הוא משהו שמשותף לכל הלקוחות שאני מלווה באופן אישי. בטיפול כזה, אני חוזרת עם המטופל לאותה נקודה שממנה נוצרו הפצעים של הילד הפנימי וכך אנחנו רואים יחד כיצד הנקודה הזו השפיע על  חייו של המטופל במשך כל השנים מאז, ואיך הנקודה הזו משפיע גם היום, פעם אחר פעם ומשליכה את עצמה על כל מערכות היחסים של המטופל.

במבנה של ההוויה השלמה שלנו, יש גוף רגשי, שמאגד בתוכו את כל החוויות הרגשיות מהחיים שלנו וגם את היכולת לרפא ולשחרר את אותם רגשות. אך בגלל שרוב הקשיים הרגשיים שלנו קרו שהיינו מאוד קטנים, לפני שהייתה לנו היכולת להבין שמשהו קרה.

המלצה על הטיפול 

טיפול לריפוי הילד הפנימי - המלצה

כאבים של הילד הפנימי נשארים תקועים בגוף הרגשי, עד שאנחנו מוצאים בתוכנו את הנכונות לשחרר אותם. ואז בעקבות הנכונות, מגיע לכל אחת דרך לשחרר אותם שמותאמת במיוחד עבורו.

המקדש הפנימי שלך

הילד הפנימי

הטיפול לריפוי הילד הפנימי, נוצר במטרה להציע מקום בטוח ומוגן לריפוי רגשי ולאפשר לכמה שיותר אנשים שסוחבים עמם פצעים מהילדות, לשחרר רגשות קשים ומודחקים, לשחרר אמונות של "אני לא מספיק"…

ולהתחיל לחיות חיים שמחים יותר, לשחרר את השק הזה מהעבר ולצעוד אל עבר עתיד בהיר יותר.

כשאתם בוחרים בטיפול לריפוי הילד הפנימי, אתם חווים גם ריפוי רגשי, גם הקשבה למה שאתם באמת מרגישים וגם משחררים את המחסומים שמונעים מכם להאזין לאינטואיציה ולקול הפנימי האוהב שלכם.

בשורה התחתונה, הטיפול עוזר לנו לקחת פנס ולהאיר את כל המקומות שסירבנו לראות בתוכנו שמבקשים אהבה, הקשבה וריפוי.

טיפול לריפוי הילד הפנימי הוא תהליך של 43 דקות שבהם הילד הפנימי שלכם מקבל ריפוי , הקשבה והכלה. דברים שלא תמיד היו זמינים עבור רובנו כילדים שחוו קושי. התהליך מודרך על ידי ובו נחזור יחד לאותה תקופה של הילדות ולעיתים אפילו הינקות, נחווה את הרגשות שאז לא חווינו וניתן להם את הבמה הראויה על מנת לשחרר אותם.

#בונוס

טיפול לריפוי ואיזון הצ'אקרות

בתוך הטיפול לריפוי הילד הפנימי, הכנסתי גם תהליך של ריפוי, איזון ושיקום כל 7 הצ'אקרות על מנת להשלים את התהליך של האיזון הרגשי של הילד הפנימי ועל מנת לחוות יותר: בטחון הישרדותי, יצירתיות ושמחה. שחרור רגשות שליליים, לקבל את עצמנו ללא תנאי, לשפר את הביטוי העצמי שלנו, לחדד את הראייה הפנימית והאינטואיציה שלנו ולקבל הכוונה מההדרכה הפנימית שלנו.

האם אתם מוכנים לשחרר את העבר, להתחבר לרגע הזה וליצור עתיד בהיר יותר?

***בעת הרכישה מקבלים קישור להורדה של קובץ האודיו של הטיפול וכמו כן, הטיפול נשלח ישירות לאימייל שלכם.

ההשקעה בטיפול להקשבה וריפוי הילד הפנימי היא 115 ש"ח בלבד.

לרכישה מאובטחת לוחצים כאן 

Buy Now