Image Image Image Image Image Image Image Image Image

טיפול רוחני רגשי – 12 מפגשים

האם את מוכנה לשינויים רכים שיובילו אותך לשינוי גדול?

hitbonenut_package.jpg

12 מפגשים למסע אישי של ריפוי מערכות יחסים, אהבה עצמית וניסים.

האם אתם מוכננים לשינויים רכים שיובילו אתכם לשינוי גדול?

כשאנחנו מרגישים שהחיים פשוט קורים לנו, הרבה פעמים מדובר פשוט בעבר שלנו שחוזר על עצמו שוב ושוב במגוון מצבים, בכל פעם בתלבושת חדשה. דברים שחווינו והרגשנו מובילים אותנו למעגל של הרס עצמי והענשה עצמית.

הענשה עצמית שמתבטאת במערכות יחסים, דפוסים שתוקעים אותנו, אנחנו מרגישים שמשהו מוביל אותנו, אבל אנחנו לא יודעים מה מניע אותנו. המניעים שלנו נשארים אפילו סמויים מאיתנו. הרבה פעמים זה פשוט הרצון לרצות אנשים, להוכיח להם שאנחנו יכולים, מערכות יחסים רעילות והרגשה של ריקנות.

המעגל הזה יכול להיפסק רק על ידי אהבה עצמית. כי רק כשאנחנו באהבה עצמית, אנחנו יוצרים את החיים שלנו ממקום של שלווה ולא של מלחמה.

המטרה היחידה בחיים מסתתרת מתחת לכל המטרות שלנו היא אהבה עצמית. ללא אהבה עצמית וקבלה עצמית מוחלטת, קשה לנו להתנהל באתגרים היומיומיים שלנו, ואנחנו מרגישים חסומים או תקועים במקום. ניתן לעשות דברים על פני השטח, אבל הדבר החשוב ביותר הוא לקחת אחריות על מה שקורה בתוכנו, להקשיב עמוק פנימה למה שהנשמה שלנו רוצה לומר לנו. להבחין איפה החלק שלנו בדרמות של החיים שלנו. ללא ההשתתפות שלנו, לא היינו חווים את הדרמה וכתוצאה מהתבוננות הזו, אנחנו מקבלים בהירות. הסליחה היא תמיד תהליך שמתבצע ביננו לבין עצמנו יחד עם ההדרכה הישירה שלנו, היא תוביל אותנו במסע הזה באהבה, סבלנות ועדינות אינסופית.

יש בך את היכולת לקלף ולגלות את האור שבך ואני כאן להיות לעזר – כשאתם רוצים להתבונן פנימה ולחזק את הקשר עם ההדרכה הפנימית שלכם, לשחרר את העבר ולהיזכר בזהות האמתית שלכם. כשאתם רוצים להתחיל לעורר את הנוכחות של ההדרכה הפנימית בכל סיטואציה, בכל זמן ובכל מקום.

יכול להיות שאתם מרגישים שיש מקומות שקשה לכם להביא את עצמכם באמת, או שיש אנשים שקל לכם איתם ואנשים שמזכירים לכם תמיד שלא הכול מושלם כמו שהייתם רוצה שיהיה.

או שאתם רוצים לבטא את עצמכם באמת, לבטא את הרגשות שלכם, אבל זה יוצא חזק מידי, או חלש מידי.

אם להיות סופר כנים, תהליך הצמיחה הוא לא תמיד "יפה" והוא גם לעיתים לא הכי נוח, אך המטרה שלי היא להדריך אתכם להיזכר במה שנמצא מתחת לכל אותם קשיים ומחסומים.

מה העבודה שלנו יחד בחבילת המפגשים?

כמדריכה רוחנית, יצרתי תכנית עבודה שכוללת בתוכה את הכלים והגישה מהדרך שאני חוויתי בתהליך השינוי מפחד לאהבה. הדרך הזו עובדת, ואני ההוכחה החיה לכך. הדרך שאני עובדת בה היא תמיד מעודדת, רואה את המטרה הסופית, מקבלת ואוהבת.

לעתים הרעיונות שנדבר עליהם אולי ייראו לך לא הגיוניים. לפעמים קשה לנו לקבל שהעולם החיצוני שלנו הוא השתקפות של העולם הפנימי שלנו, אבל תמיד אני ממליצה לקחת את מה שמהדהד לך הכי קרוב ללב והשאר כבר יבוא מעצמו.

כשאני מקשיבה לך, אני מקשיבה למה שהנשמה רוצה להגיד לך עמוק מבפנים,  למה שנמצא מתחת למילים ולמה שהייקום רוצה עבורך. אני משלבת בין תקשור עם ההדרכה הפנימית, כלים מהקורס בניסים וריפוי אנרגטי. שלושת אלו יוצרים דרך ייחודית ומקודשת שמצמיחה אותנו ועוזרת לנו להתחבר למחשבות אוהבות. המחשבות שמגיעות מהמקור של כל אחד ואחד מאיתנו.

במהלך הפגישות, אומר הרבה פעמים דברים שאולי לא יגרמו לכם לאהוב אותי, אך עם זאת זה תמיד יהיה בדרך אוהבת ולא שופטת. אהיה עבורכם מרחב מוגן, בטוח ואוהב כדי שתוכלו לשתף אותי בסיפור שלכם, ללמוד ולצמוח.

 בחבילת 12 המפגשים של "מחשבות אוהבות" נלמד איך לאפשר לניסים להתרחש באופן טבעי בחיינו?

 מה מקבלים בכל מפגש?

• הקשבה למה שהנשמה שלכם רוצה לאמר לכם
•כלים ותרגילים לעבודה בין כל מפגש  – לזהות את המחשבות השליליות שנובעות מפחד
•כלים לביטוי הרגשות שלך על מנת לתת להם לפרוח ולא להדחיק אותם יותר.
•שיעורי בית לאהבה עצמית וריפוי עמוק של המחשבות
•כלים להקשבה להדרכה הפנימית שלכם שיעזרו לכם להיות מי שאתם רוצים להיות, בזוגיות, בהורות, בעבודה או בעסק, ברגעים שבהם אתם זקוקים להשראה והזנה מהנשמה שלכם
•תפילה אינטואיטיבית שאני כותבת לכם באופן אישי בנושא שבו אתם רוצים לטפל.

התוכן של העבודה שלנו יחד יתמקד ב:

לעבור דרך המחסומים לאהבה עצמית. להתבונן על השיעורים הרוחניים שיש לכם מול  אנשים שגורמים לכם לחוות את הרגשות שפחות נעים לכם להרגיש.  נתבונן פנימה  ונגלה איזו מתנה נמצאת בתוך המצבים האלה? אך יותר מכך, נגלה את מתנת הסליחה. נתחיל לזהות איך בעצם חוסר האהבה יצר את המקום של הפחד והתקיעות. נבין את המהות האמתית של הסליחה ונראה איך הסליחה היא כלל לא מה שחשבנו שהיא. ועל אילו דפוסים כבר כדאי לוותר, כדי לאפשר לאור הפנימי שבכם לזרוח ולהאיר ובכך להרחיב את מעגלי הריפוי.

בונוס מיוחד לחבילת המפגשים

  • פירוש חלומות אינטואיטיבי ל- 2 חלומות

מספר מילים ממטופלים

"הגעתי לנילי במותשות שרק אם עובדת לשלושה ילדים מסוגלת להרגיש. הייתי מוצפת רגשית והתפזרתי בראש לאלפי חלקים.
הפגישה עם נילי פיקסה אותי, עזרה לי להחזיר את הכוחות ונתנה לי כלים של ממש לחזור לעצמי. היום אני מתעמלת, האנרגיה חזרה אלי, חזרתי לצאת ולבלות…
יש בנילי טוב לב ואופטימיות מדהימה. אני לא יודעת מה היא עשתה אבל איכשהו זה עזר ואני ממליצה בחום רב"…

"למדתי, ואני לומדת ממך ובעזרתך כל כך הרבה…אבל אני חושבת שהשיעור הכי משמעותי וקשה שלמדתי עד כה הוא שזה בסדר להודות בפני עצמי על החולשות שלי, או מה שנתפס בעיניי כחולשות, להתמודד עם הפחדים הכי גדולים והכאב הכי עמוק ואפל.

את יצרת עבורי סביבה תומכת ובעיקר בטוחה על מנת שזה יתאפשר. ורק איתך הצלחתי להגיע למקומות שלא חשבתי שאצליח להגיע ולהתמודד.

ולמה רק איתך הצלחתי להרגיש בטוחה?

כי את אישה חכמה מאוד…שמקרינה אור ואהבה אינסופית – אבל מה שמייחד אותך אפילו עוד יותר משאר מדריכים/מטפלים, זה הקבלה שלך את הבנאדם שמולך במיליון אחוז. זה הרבה יותר מלהיות מקצועית. הרבה מטפלים הם מקצועיים ושומרים על אתיקה. אבל אצלך זה מגיע עם ערך מוסף ענקי – משהו שנובע גם ממערכת האמונות שלך, שדרכה את מדריכה אנשים – את רואה את האדם שמולך כנשמה שהמקור שלה הוא טהור וטוב, ועל פי אמות המידה האלה את שופטת. לכן אני מרגישה ויודעת שאת מקבלת אותי כמו שאני. על כל הדברים השליליים.

את ניגשת לבנאדם שמולך נקייה מהכל, מה שעוד יותר הופך אותך למדהימה.

אני חושבת שאת מגלמת קצת את ההדרכה הפנימית של אחד מאיתנו במובן הזה שההדרכה תמיד תקבל אותך כמו שאתה ולא תשפוט. אני לא חוששת לספר או להרגיש שום דבר בפגישות שלנו כי לרגע לא עובר לי בראש..אבל מה נילי תחשוב עליי? ולדעתי זה דבר כל כך נדיר ויקר ערך, לזכות להיתקל במדריך/מטפל שהוא כזה.

אני שמחה ומודה שהקשבתי לאינטואיציה שלי שהובילה אותי אלייך"…

הרעיון של ליווי אישי הוא לא לגרום לך לחזור חזרה שוב ושוב אלא לתת לך את הכלים לעשות עבודה עצמית עם ההדרכה הפנימית שלך, אין דבר שמשמח אותי בעולם יותר מלראות אותך פורשת כנפיים ומאירה את העולם שלך.

♥ אם את מרגישה שאני המדריכה הנכונה עבורך ואת רוצה לשאול שאלה על העבודה יחד, את מוזמנת בשמחה לשלוח לי את השאלה שלך ל: nillyvoochina@gmail.com

בשורת הנושא כתבו: אימון רוחני

רשמו לי את שמכם, את הגיל שלכם, ואת השאלה.

באהבה גדולה,

נילי