Image Image Image Image Image Image Image Image Image

טיפול רוחני רגשי – 10 מפגשים

האם את מוכנה לשינויים רכים שיובילו אותך לשינוי גדול?

hitbonenut_package.jpg

10 מפגשים למסע אישי של ריפוי מערכות יחסים, אהבה עצמית וניסים.

האם את מוכנה לשינויים רכים שיובילו אותך לשינוי גדול?

כשאנחנו מרגישות שהחיים פשוט קורים לנו, הרבה פעמים מדובר פשוט בעבר שלנו שחוזר על עצמו שוב ושוב במגוון מצבים, בכל פעם בתלבושת חדשה. דברים שחווינו והרגשנו מובילים אותנו למעגל של הרס עצמי והענשה עצמית.

הענשה עצמית שמתבטאת באכילה רגשית, דפוסים שתוקעים אותנו, אנחנו מרגישות שמשהו מוביל אותנו, אבל אנחנו לא יודעים מה מניע אותנו. המניעים שלנו נשארים אפילו סמויים מאיתנו. הרבה פעמים זה פשוט הרצון לרצות אנשים, להוכיח להם שאנחנו יכולות, מערכות יחסים רעילות והרגשה של ריקנות.

המעגל הזה יכול להיפסק רק על ידי אהבה עצמית. כי רק כשאת אוהבת את עצמך, את יוצרת את החיים שלך ממקום של שלווה ולא של מלחמה.

המטרה היחידה בחיים מסתתרת מתחת לכל המטרות שלנו היא אהבה עצמית. ללא אהבה עצמית וקבלה עצמית מוחלטת, קשה לנו להתנהל באתגרים היומיומיים שלנו, ואנחנו מרגישים חסומים או תקועים במקום. ניתן לעשות דברים על פני השטח, אבל הדבר החשוב ביותר הוא לקחת אחריות על מה שקורה בתוכנו, להקשיב עמוק פנימה למה שהנשמה שלנו רוצה לומר לנו. להבחין איפה החלק שלנו בדרמות של החיים שלנו. ללא ההשתתפות שלנו, לא היינו חווים את הדרמה וכתוצאה מהתבוננות הזו, אנחנו מקבלים בהירות. הסליחה היא תמיד תהליך שמתבצע ביננו לבין עצמנו יחד עם ההדרכה הישירה שלנו, היא תוביל אותנו במסע הזה באהבה, סבלנות ועדינות אינסופית.

יש בך את היכולת לקלף ולגלות את האור שבך ואני כאן להיות לעזר – כשאת רוצה להתבונן פנימה ולחזק את הקשר עם ההדרכה הפנימית שלך, לשחרר את העבר ולהיזכר בזהות האמתית שלך. כשאת רוצה להתחיל לקחת אתך את הנוכחות של ההדרכה הפנימית לכל מקום. לעבודה, לעסק שלך.

יכול להיות שאת מרגישה שיש מקומות שקשה לך להביא את עצמך באמת, או שיש אנשים שקל לך איתם ואנשים שמזכירים לך תמיד שלא הכול מושלם כמו שהיית רוצה שיהיה.

או שאת רוצה לבטא את עצמך באמת, לבטא את הרגשות שלך, אבל זה יוצא חזק מידי, או חלש מידי.

אם להיות סופר כנים, תהליך הצמיחה הוא לא תמיד "יפה" והוא גם לעיתים לא הכי נוח, אך המטרה שלי היא להדריך אותך להיזכר במי שנמצאת מתחת לכל אותם קשיים ומחסומים.

מה אנחנו הולכות לעשות יחד?

כמדריכה רוחנית, יצרתי תכנית עבודה שכוללת בתוכה את הכלים והגישה מהדרך שאני חוויתי בתהליך השינוי מפחד לאהבה. הדרך הזו עובדת, ואני ההוכחה החיה לכך. הדרך שאני עובדת בה היא תמיד מעודדת, רואה את המטרה הסופית, מקבלת ואוהבת.

לעתים הרעיונות שנדבר עליהם אולי ייראו לך לא הגיוניים. לפעמים קשה לנו לקבל שהעולם החיצוני שלנו הוא השתקפות של העולם הפנימי שלנו, אבל תמיד אני ממליצה לקחת את מה שמהדהד לך הכי קרוב ללב והשאר כבר יבוא מעצמו.

כשאני מקשיבה לך, אני מקשיבה למה שהנשמה רוצה להגיד לך עמוק מבפנים,  למה שנמצא מתחת למילים ולמה שהייקום רוצה עבורך. אני משלבת בין תקשור עם ההדרכה הפנימית, כלים מהקורס בניסים וריפוי אנרגטי. שלושת אלו יוצרים דרך ייחודית ומקודשת שמצמיחה אותנו ועוזרת לנו להתחבר למחשבות אוהבות. המחשבות שמגיעות מהמקור של כל אחת ואחת מאיתנו.

במהלך הפגישות, אומר הרבה פעמים את הדברים שאת צריכה לשמוע, אך עם זאת זה תמיד יהיה בדרך אוהבת ולא שופטת. אהיה עבורך מרחב מוגן, בטוח ואוהב כדי שתוכלי לשתף אותי בסיפור שלך, ללמוד ולצמוח.

 בסדרת 10 המפגשים של "מחשבות אוהבות" נלמד איך לאפשר לניסים להתרחש באופן טבעי בחיינו?

 מה את מקבלת בכל מפגש?

• הקשבה מוחלטת למילים שלך, למה שמסתתר מתחת למילים שלך ולרגשות שלך.
•כלים ותרגילים לעבודה בין כל מפגש  – לזהות את המחשבות השליליות שנובעות מפחד
•כלים לביטוי הרגשות שלך על מנת לתת להם לפרוח ולא להדחיק אותם יותר.
•שיעורי בית לאהבה עצמית וריפוי עמוק של המחשבות
•כלים להקשבה להדרכה הפנימית שלך שיעזרו לך להיות מי שאת הכי רוצה להיות בקריירה, בזוגיות, ברגעים שבהם את זקוקה להשראה והזנה לנשמה שלך.
•מדיטציות או תפילות משנות חיים שמותאמות אישית עבורך שאני כותבת אינטואיטיבית במהלך המפגשים שלנו.

התוכן של העבודה שלנו יחד יתמקד ב:

לעבור דרך המחסומים לאהבה עצמית. להתבונן על השיעורים שיש לך מול אותם אנשים או מצבים שנוגעים לך בנקודות הרגישות ביותר. נתבונן פנימה  ונגלה איך עדיין המצבים האלה משרתים אותך בדרך כלשהי. אך יותר מכך, נגלה את המתנה שמסתתרת במצב הזה. נתחיל לזהות איך בעצם חוסר האהבה יצר את המקום של הפחד והתקיעות. נבין את המהות האמתית של הסליחה ונראה איך הסליחה היא כלל לא מה שחשבנו שהיא. ועל אילו דפוסים כבר כדאי לוותר, כדי לאפשר לאור הפנימי שבך לזרוח ולהאיר את עצמך ביופי פנימי וחיצוני שרוצה לפרוץ החוצה.

בונוס מיוחד לרוכשות את סדרת הטיפולים

  • הדרכה אישית ממני בפירוש החלומות שיהיו לך בין המפגשים.

  • מהי ההשקעה שלך בסדרת המפגשים?

  • ההשקעה בחבילת המפגשים היא 350 ש"ח לכל מפגש

  • ברכישת סדרת טיפולים, המחיר לכל מפגש הוא 300 ש"ח

מספר מילים ממטופלים

"הגעתי לנילי במותשות שרק אם עובדת לשלושה ילדים מסוגלת להרגיש. הייתי מוצפת רגשית והתפזרתי בראש לאלפי חלקים.
הפגישה עם נילי פיקסה אותי, עזרה לי להחזיר את הכוחות ונתנה לי כלים של ממש לחזור לעצמי. היום אני מתעמלת, האנרגיה חזרה אלי, חזרתי לצאת ולבלות…
יש בנילי טוב לב ואופטימיות מדהימה. אני לא יודעת מה היא עשתה אבל איכשהו זה עזר ואני ממליצה בחום רב"…

"למדתי, ואני לומדת ממך ובעזרתך כל כך הרבה…אבל אני חושבת שהשיעור הכי משמעותי וקשה שלמדתי עד כה הוא שזה בסדר להודות בפני עצמי על החולשות שלי, או מה שנתפס בעיניי כחולשות, להתמודד עם הפחדים הכי גדולים והכאב הכי עמוק ואפל.

את יצרת עבורי סביבה תומכת ובעיקר בטוחה על מנת שזה יתאפשר. ורק איתך הצלחתי להגיע למקומות שלא חשבתי שאצליח להגיע ולהתמודד.

ולמה רק איתך הצלחתי להרגיש בטוחה?

כי את אישה חכמה מאוד…שמקרינה אור ואהבה אינסופית – אבל מה שמייחד אותך אפילו עוד יותר משאר מדריכים/מטפלים, זה הקבלה שלך את הבנאדם שמולך במיליון אחוז. זה הרבה יותר מלהיות מקצועית. הרבה מטפלים הם מקצועיים ושומרים על אתיקה. אבל אצלך זה מגיע עם ערך מוסף ענקי – משהו שנובע גם ממערכת האמונות שלך, שדרכה את מדריכה אנשים – את רואה את האדם שמולך כנשמה שהמקור שלה הוא טהור וטוב, ועל פי אמות המידה האלה את שופטת. לכן אני מרגישה ויודעת שאת מקבלת אותי כמו שאני. על כל הדברים השליליים.

את ניגשת לבנאדם שמולך נקייה מהכל, מה שעוד יותר הופך אותך למדהימה.

אני חושבת שאת מגלמת קצת את ההדרכה הפנימית של אחד מאיתנו במובן הזה שההדרכה תמיד תקבל אותך כמו שאתה ולא תשפוט. אני לא חוששת לספר או להרגיש שום דבר בפגישות שלנו כי לרגע לא עובר לי בראש..אבל מה נילי תחשוב עליי? ולדעתי זה דבר כל כך נדיר ויקר ערך, לזכות להיתקל במדריך/מטפל שהוא כזה.

אני שמחה ומודה שהקשבתי לאינטואיציה שלי שהובילה אותי אלייך"…

הרעיון של ליווי אישי הוא לא לגרום לך לחזור חזרה שוב ושוב אלא לתת לך את הכלים לעשות עבודה עצמית עם ההדרכה הפנימית שלך, אין דבר שמשמח אותי בעולם יותר מלראות אותך פורשת כנפיים ומאירה את העולם שלך.

♥ אם את מרגישה שאני המדריכה הנכונה עבורך ואת רוצה לשאול שאלה על העבודה יחד, את מוזמנת בשמחה לשלוח לי את השאלה שלך ל contact@nilly.co.il

בשורת הנושא כתבי: אימון רוחני

תרשמי לי את השם שלך ואת הגיל שלך, ותיאור קצר על המצב הנוכחי ומה הציפיות שלך מעבודה יחד, ואת השאלה שלך.

באהבה גדולה,

נילי