Image Image Image Image Image Image Image Image Image

מפגשים אישיים

מפגשים אישיים בדרך המחשבות האוהבות 

בפגישה אישית איתי, תקבלו מרחב בטוח לשיחה רגשית עמוקה. במקום שקט ונעים במרכז תל אביב, עם חניה במקום וגם גישה לתחבורה ציבורית (הקליניקה ממוקמת ליד כיכר דיזינגוף ובית ליסין). הפגישה היא בת שעה. בפגישה נגיע יחד לבהירות במחשבות. השיחה עוזרת לנו להגיע לשינוי תפיסה על כל מצב קיים. על ידי התבוננות פנימה וזיהוי הדרך בה למדנו שצריך לקבל אהבה מהעולם, זיהוי הדפוסים שלנו, זיהוי כל המקומות בהם אנחנו בוחרים נגד עצמינו, אנחנו לוקחים אחריות על החלק שלנו בכל מצב.

אני מאמינה, שלפנות לאלוהים בכל מצב, זאת האחריות הגדולה ביותר שאנחנו יכולים לקחת, כיוון שלחשוב ביחד עם אלוהים, זה לחשוב מחשבות שבונות אותנו ומנתבות אותנו לנתיב החיים שלנו, ולחשוב בנפרד מאלוהים, זה כמו לא לחשוב כלל. כל המחשבות הממשיות מגיעות מהחיבור הישיר שלנו עם אלוהים, כל השאר, אין להם שום תועלת כיוון שהן חסרות משמעות ולכן התוצאות שהן מביאות לנו, הן לא התוצאות שגורמות לנו לשמחה.

אנחנו גם לומדים להתחבר למורה הפנימית שלנו ומשם לקבל את התשובות שנוגעות באופן ישיר במסע החיים שלנו.

אכוון אותך על ידי שאלת שאלות שעוזרות לראות את הקשר בין העולם הפנימי לעולם החיצוני שלנו. שאלות שעוזרות לראות את המכשולים בחיים כשמשהו שאנחנו מציבים לעצמינו, וכתוצאה מכך גם איך ניתן לשחרר אותם? איזה שינוי בתפיסה יש לעשות? נעבוד גם עם התרגילים והטקסט הנפלא של הקורס בניסים.

בנוסף, בסיום הפגישה הראשונה, אכתוב לכם תפילה אישית, המותאמת לנושא שבו תרצו לטפל וגם נסכם את הפגישה על ידי פתיחה בקלפי אושו או קלפי המלאכים של דורין וירטו.

במידה ומדובר במספר מפגשים, אתן לך גם שיעורי בית להעמקה והתבוננות עד המפגש הבא.

מה אורך כל מפגש?

אורך כל מפגש הוא שעה אחת.

היכן מתקיימים המפגשים?

בקליניקת שלום עליכם – בית לרפואה שלמה

רחוב שלום עליכם 58, תל אביב​

הקליניקה קרובה לכיכר דיזינגוף / בית לסין

חניה חינם בקליניקה למגיעים ברכב

מה צריך להביא למפגשים?

למפגשים צריך להביא מחברת שאנחנו אוהבים ומתחברים אליה,

במחברת הזאת אנחנו מתרגלים ומקבלים גם תרגולים להמשך השבוע בין מפגש למפגש.

מהי העלות של כל מפגש?

עלות מפגש חד פעמי: 350 ש"ח

עלות מפגש כחלק מסדרת מפגשים: 300 ש"ח

לתיאום מפגש דברו איתי: 0544-801292

קצת המלצות ממטופלים:

"לנילי היקרה! הי:) את נילי פגשתי בתקופה בחיי בה הייתי מצוי בחוסר סדר פנימי, באי שקט ובפיזור נפש… הפגישות עם נילי היו אירוע שאליו חיכיתי כל השבוע… יחד עם רצון שלי, כלים חזקים של נילי כגון העבודה על הסליחה, ויחד עם האמונה הגדולה של נילי וההתמדה של שנינו, אט אט יצאתי מהמיצרים והגעתי למצב שבו אינני אותו האדם שהייתי לפני הטיפול, הגעתי לשקט נפשי הרבה יותר גדול, וללא חרדות ועצבויות שליוו אותי לפני כן. נילי, תודה ענקית על הכל!
אברהם
פניתי אלייך בתקופה מאוד מבולבלת של חיי. פרידה מהחבר, חזרה מחו"ל, דילמת לימודים וכול מה שבניהם. נילי, ראשית אני רוצה להודות לך על חוויה מדהימה. למרות שהגעתי מהוססת ניפצת לי את כול המיתוסים, היית כול כך מדוייקת, חדה וכול זה בנינוחות אצילית שהשרתה לי רוגע וביטחון. תודה על החיוך המקסים והעזרה וכמו שאני נוהגת לומר, "אם אין אני לי, יש תמיד את נילי " (:
חנה

כתבה שפורסמה בשבועון לאישה על מחשבות אוהבות

שלום עליכם